2 L can Putoline Ice Cooler

Açıklama

Açıklama

Ice Cooler, silikat içermeyen, kullanıma hazır uzun ömürlü bir soğutucudur. Ürün Mono Propilen Glikol (MPG) bazlıdır. Özel formülasyonu ona aşağıdaki özellikleri verir:

·     Tüm metaller için üstün koruma

·     Su pompası contalarını etkilemez

·     Uzun servis ömrünü garanti eder

·     Donma noktasını azaltır

·     Aşırı ısınmayı önler ve çalışma sıcaklığını azaltır

·     Sürekli güç dağıtımı sağlar

·     Toksik olmayan

·     Geri dönüşümlü

·     -26 ° C'ye kadar donmaya karşı koruma

Ice Cooler, aşırı Off-Road kullanımı için idealdir.

Putoline, çok çeşitli yağlayıcıların ve bakım ürünlerinin yüksek kaliteli bir tedarikçisidir. Sadece motosikletler için ürünler tedarik ediyoruz ve bu da bizi benzersiz kılıyor! Yılların verdiği deneyim, sürekli araştırma sonuçları ile birleştiğinde en iyi fiyat / kalite oranına ulaşmaktadır. Kendi ürünlerimizi üretmek, sürekli yüksek kaliteyi garanti eder. Putoline Yağı, Teknolojiyle Harekete Geçti!

Doğru ürünün kullanımı için lütfen referans veri tabanına bakınız.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat