1 L bottle Putoline Ultracool 12

Açıklama

Ultracool 12, karboksil asitlere dayanan patentli, silikat içermeyen bir teknolojinin kullanıldığı yüksek dereceli, kullanıma hazır uzun ömürlü bir soğutucudır (-40 ° C'ye kadar donmaya karşı koruma).

Ürün, alüminyum ve bakır veya alüminyum alaşımlarından yapılmış soğutma sistemleri için özel olarak geliştirilmiştir. Ultracool 12, geleneksel dökme demir soğutma sistemlerinde de güvenle kullanılabilir.

Güçlü korozyon inhibitörlerinin kullanılması, Ultracool 12'nin eskimeden ve motorun tüm servis ömrü boyunca kullanılabileceği anlamına gelir. En iyi sonuçlar sadece% 100 dolumla elde edilebilir


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat