Putoline TT Scooter 2T

Açıklama

TT Scooter sentetik, düşük dumanlı, temiz yanan, yüksek performanslı 2 zamanlı bir yağdır. Ürün aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Duman oluşumunu en aza indirir
  • Karbon birikintilerini en aza indirir
  • Bujilerde kirlenmeyi önler
  • Motorun servis ömrünü uzatır TT Scooter, düzenli ve yüksek performanslı yol kullanımı için tavsiye edilir. Premix ve enjeksiyon sistemleri için uygundur. Önerilen karışım oranı:% 2-4.


 

 

Bu ürün bilgi sayfasında belirtilen veriler, okuyucunun ürünlerimizin özellikleri ve olası uygulamaları hakkında kendisini yönlendirmesini sağlamak içindir. Bu genel bilgilendirme belirtilen tarihte mümkün olan tüm özenle derlenmiş olmasına rağmen, derleyici bu bilgilerdeki eksiklik ve/veya yanlışlıklardan   kaynaklanan hasarlardan -özellikle de yazım hatalarından kaynaklandığı belli olan durumlarda- herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Tedarikçinin teslimat şartları tüm ürünlerin teslimatı için geçerlidir. Okuyucuya son ürün seçimini, özellikle kritik uygulamalar için, tedarikçinin danışmanlığıyla yapması tavsiye olunur. Sürekli devam eden ürün araştırma ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle, burada yer alan bilgiler bildirimde bulunulmaksızın değişikliğe tabidir.

WhatsApp chat