YAĞLAMA TEKNOLOJİSİ BİZİM UZMANLIK ALANIMIZ

N-TECH KATKI TEKNOLOJİSİ

Devrim niteliğindeki ve her şeyi geride bırakan N-Tech® katkı teknolojimiz hem ROAD hem de OFF-ROAD’da çeşitli viskozitelerde mevcuttur ve son derece düşük aşınma, mükemmel temizleme özellikleri ve optimum ıslak kavrama uyumluluğunu garanti eder. 

Yıl boyu kullanımdan yarış pistlerine kadar akla gelebilecek çeşitli koşullar için geliştirilmiştir. Putoline Oil N-Tech® ürünleri, en son API-Grubu 5 tam sentetik baz yağı içerir. N-TECH® katkı teknolojisinin birinci sınıf ve tam sentetik baz yağ bileşenleriyle birlikte optimum oranı seçilerek üstün kalite bir ürün serisi geliştirildi.

N-Tech® ürünleri, piyasada bulunan en kaliteli motosiklet yağları arasındadır. N-Tech®, dünya şampiyonalarında ikna edici bir şekilde kendini kanıtlamıştır ve artık sizin motosikletiniz için de mevcuttur. Dominique Aegerter, 2021’de Dünya Supersport unvanını baskın bir şekilde kazanmayı başardı. Ten Kate Racing’den Yamaha YZF-R6’sı N-Tech® teknolojisi ile tam donanımlıydı.     Ayrıca,        N-Tech® üstün niteliklerini MXGP ve Dakar Rallisi’nde kanıtlıyor. Gebben van Venrooy Yamaha Racing, Bas World KTM Racing Team ve Mirjam Pol ekibi, N-Tech® Teknolojisinin düzenli kullanıcılarıdır.

ESTER TECH KATKI TEKNOLOJİSİ

Putoline Oil Ester Tech motosiklet yağları, özellikle yüksek performanslı modern motosikletler, ROAD ve OFF-ROAD için geliştirilmiştir. 

Ester Tech Teknoloji, ünlü yarış ekipleriyle yakın işbirliği içinde geliştirilmiş ve başarıyla test edilmiştir. Sonuç olarak, son derece güçlü bir yağ filmi, geliştirilmiş motor koruması ve şanzıman koruması sağlar. 

PREMIUM PROFESYONELLERİN TERCİHİ

Putoline Oil Premiere logosu, ürünü yelpazesinin en iyisi olarak tanımlar. Putoline Oil’in ürün geliştirme, üretim teknikleri ve tüketici odaklılık konusunda ayrıntılara gösterdiği olağanüstü dikkati ifade eder. Ürün yelpazesindeki en kaliteli ürünlerdir.

DOĞADA ÇÖZÜNEBİLİR SEÇİM

Doğada çözünebilir seçim logosu şunları tanımlar:

Biyolojik olarak parçalanabilen ve bu nedenle biyolojik yollarla güvenli ve nispeten hızlı bir şekilde doğadaki hammaddelere parçalanabilen ve ardından doğada kaybolabilen ürünlerdir.

ÇİLEK KOKULU

Çilek kokulu iki zamanlı motor yağı mı? Bu logo, tamamen benzersiz çilek kokusuyla ayırt edilen özel sentetik katkı maddeleri kullanılarak benzersiz motor korumasını temsil eder.

Çeşitli 2 zamanlı ürünlerde gösterilen Putoline Oil EURO 4 logosu, ürünün EURO 4 emisyon standartlarının gereksinimlerini karşıladığını gösterir. AB yönetmelikleri, hava kalitesini iyileştirmek amacıyla araçların egzoz emisyonları için kabul edilebilir limitleri tanımlar.